Co zyskujemy wybierając daną metodę.

Dzięki ciągłej pracy nad udoskonaleniem stylizacji rzęs mamy możliwość przedłużać rzęsy różnymi metodami, dzięki którymi uzyskujemy różne efekty. W zależności od oczekiwań klientki możemy stworzyć delikatny efekt, który nie rzuca się w oczy, lub zagęścić rzęsy w spektakularnym stylu. Efekty te opierają się między innymi na ilości rzęs sztucznych doklejanych do rzęs naturalnych.

Metoda klasyczna.


Podstawowa metoda 1:1 charakteryzuje się doklejeniem jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Zostaje w ten sposób wyklejone całe oko. Otrzymujemy dzięki temu pogrubione, wydłużone i podkręcone rzęsy w ilości takiej, jaką posiadamy na naszym oku. Metoda ta jest bardzo delikatna, często wręcz nieoczywista dla otoczenia, które potrafi zastanawiać się, czy coś tam było robione, czy to po prostu piękne, naturalne rzęsy.

Metody objętościowe.

Metoda 2D oraz kolejne objętości w górę charakteryzują się doklejeniem dwóch (lub więcej) sztucznych rzęs, które zostają ułożone w kształt wachlarzyka i doklejone do pojedynczej rzęsy naturalnej. Dzięki objętościom mamy możliwość nie tylko wydłużyć czy podkręcić rzęsy, ale również je znacząco zagęścić. Metody objętościowe w swoich zaletach mają nie tylko zapewnienie pięknego efektu, ale również możliwość kamuflażu przy dłuższej nieobecności na uzupełnieniu. Im większa objętość, tym mniej WIDAĆ wymianę rzęs. – proszę nie mylić pojęć — częstotliwość wizyt w oby przypadkach czy przy metodach objętościowych, czy przy klasycznej metodzie 1:1 jest zalecana taka sama. Rzęsy wymieniają się z taką samą częstotliwością w obu przypadkach. Różnica polega na tym, że wachlarzyki dają możliwość uczesania ich w taki sposób, by zasłonić luki, które powstają przy wymianie rzęs naturalnych. Wybór oczywiście należy do Ciebie 🙂 Stylistka natomiast może doradzić jaka metoda może pasować do Twojego typu urody.

metoda 1Dmetody objętościowemetody stylizacji rzęsmontowniarzęsprzedłużane rzęsyprzedłużanie rzęsrzęsysetstylizacja rzęszabieg przedłużania rzęs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *