O Nas

_
 Montownia Rzęs jest firmą, która na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość usług oraz zdrowie klientki. Każdy zabieg wykonywany jest z precyzją i dokładnością. Wiemy, jak ważnym narządem jest oko i nie wyobrażamy sobie pracy przy nim bez odpowiedniego przeszkolenia. Efekt stylizacji rzęs oraz brwi dobierany jest indywidualnie do oczekiwań, stanu rzęs naturalnych, stanu brwi oraz oprawy oka klientki.

Stylizacja Rzęs

_

Każda metoda jest wyjątkowa.

Dzięki metodzie 1:1 otrzymujemy subtelny efekt, bardzo naturalny. Jedna rzęsa syntetyczna przyklejana jest do jednej naturalnej.

Małe objętości – 2/3D delikatnie podkreślają spojrzenie. Rzęsy syntetyczne tworzą małe wachlarzyki, które są przyklejane do pojedynczej rzęsy naturalnej.

Duże objętości – 4/6D tworzą spektakularny efekt. Mocno podkreślone spojrzenie dzięki wyklejeniu wszystkich rzęs naturalnych wachlarzami stworzonymi z syntetycznych rzęs.

Stylizacja Brwi

_

Do idealnej oprawy oka dołączamy ofertę stylizacji brwi. Regulacja, która bazuje na naturalnej linii brwi oraz odpowiednio dobrana henna (proszkowa lub żelowa) w zależności od wymagań klientki spowoduje, że brwi będą naturalnie podkreślone bez przerysowanego, sztucznego efektu.

UrodaPięknoEstetyka

_

Stylistka

_

Klaudia Babecka Stylistka rzęs i brwi