Jak zagęścić rzadkie, naturalne rzęsy.

Prawdą jest, że rzęsy naturalne mogą być zarówno gęste, jak i rzadkie i nie ma co się doszukiwać tutaj problemów. Genetyki nie oszukamy. Miałam klientki z tak bujnymi rzęsami naturalnymi, że założona u nich aplikacja 2D wyglądała mniej więcej jak moje 4/6D – tak, ja akurat należę do tej drugiej grupy. Aby stylizacja rzęs wyglądała na pełną, zdradzę Ci kilka wskazówek, które pomogą osiągnąć taki efekt

Większa objętość.

Jeśli Twoja klientka ma słabe, cienkie rzęsy, to warto zaproponować większe objętości. Oczywiście z zachowaniem proporcji – im większa kępka, tym cieńsza rzęsa, mimo wszystko wachlarz rzęs będzie gęstszy.

Krótsze rzęsy.

W zawiązku z punktem pierwszym warto rozważyć zaproponowanie krótszej stylizacji. Nie dość, że zadziałamy odciążająco na rzęsę naturalną, to krótsza stylizacja będzie również optycznie zwiększała objętość rzęs.

Szerokie kępki.

W stylizacji zagęszczającej rzadkie rzęsy warto wyklejać kępki bardziej rozłożone takie, które mają krótką nóżkę, a rzęsy rozkładają się szerzej niż standardowo. Dzięki temu wizualnie będzie się wydawała stylizacja pełniejsza, a większe przestrzenie rzęsowe zostaną przysłonięte.

A Ty masz jakieś dodatkowe pomysły w jaki sposób można zatuszować naturalnie rzadkie rzęsy? Koniecznie daj znać w komentarzu!

kępki rzęsmontownia rzęsprzedłużane rzęsyprzedłużanie rzęsprzedłużanie rzęs niepołomicerzadkie rzęsystylizacja rzęsstylizacja rzes niepołomicezagęszczanie rzęs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *