Jak przygotować się na stylizację rzęs?

Dla osób, które wybierają się na stylizację rzęs pierwszy raz, część przygotowań może wydawać się nieznaczna w stosunku do przedłużanych rzęs, dlatego stwierdziłam, że zbiorę wszystko w jeden plik i przygotuję dla Was małą ściągę.

  • Kilka tygodni przed, należy odstawić stymulatory wzrostu, inaczej zwane odżywki rzęs. Powodują one przetrzymanie rzęsy siłą w skórze.  Po odstawieniu stymulatora, rzęsy zaczynają się wymieniać, więc założenie aplikacji na rzęsy, które właśnie mocno wypadają, jest po prostu bez sensu. Trzeba odczekać kilka tygodni, by aplikacja była trwała na kilka tygodni.
  • Na kilka dni przed, należy wstrzymać się z wykonywaniem henny rzęs.
  • Dzień przed aplikacją rzęs należy porządnie oczyścić rzęsy z pozostałości tuszu, cieni, eyelinera czy innych kosmetyków z okolicy oczu.
  • W dzień aplikacji lub dzień przed warto umyć głowę. Przez najbliższe 48h od założenia rzęs należy unikać kontaktu oczu z wodą. Dla niektórych Pań wygodniejszą alternatywą jest spokojne umycie włosów dzień przed i mieć spokój na dwa kolejne dni, niż kombinować jak to zrobić, żeby nie zamoczyć 🙉. PS. W ostateczności można wykorzystać okularki do pływania 💦 czysta głowa zapewni również komfort Tobie, jak również Twojej stylistce.
  • Na stylizację rzęs przychodzimy bez makijażu oczu. Pozostałości tuszu czy innych kosmetyków na rzęsach spowodują gorszą przyczepność rzęs, a co za tym idzie, aplikacja będzie mniej trwała. Tyczy się to również dolnych rzęs.
  • W dzień aplikacji unikamy mocnej kawy czy energetyków. Drgająca powieka będzie utrudniać klejenie i może spowodować wydłużenie czasu aplikacji.
  • Przychodzimy na czas. Aplikacja trwa około 2/3h. Warto o tym pamiętać i rezerwować sobie odpowiednią ilość czasu i nie pośpieszać stylistki.
  • Przed zabiegiem warto również wyciszyć telefony oraz skorzystać z toalety. Również ładnie proszę — nie żujcie gumy!
  • Podczas umawiania się na termin warto poinformować stylistkę o ewentualnych pozostałościach po wcześniejszej aplikacji, aby stylistka mogła zarezerwować sobie więcej czasu na ściągnięcie ich.

W razie jakichkolwiek pytań, nieścisłości i wątpliwości zapraszam do wiadomości prywatnej przez livechat, fanpage bądź SMS chętnie wszystko wyjaśnię.

jak się przygotować do rzęsmontownia rzęspierwsza aplikacjaprzed zabiegiemprzedłużane rzęsyprzedłużanie rzęsprzygotowanie do zabieguprzygotowanie do zabiegu przedłużania rzęsrzęsystylizacja rzęszabieg przedłużania rzęs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *