Wypadanie włosów

Włosy z natury wypadają. W ciągu jednego tygodnia wypada ponad 20 rzęs i to z jednego oka!!! Wychodzi na to, że w jeden dzień możemy stracić nawet 6 rzęs. Nie panikujmy. Na ich miejsce rosną nowe, silne rzęsy. Na tym polega naturalna wymiana rzęs, która dotyka każdego z Nas. Skoro już wiadomo, że sztuczne rzęsy doklejane są do rzęs naturalnych, a nie do powieki to teraz możemy łatwo policzyć. W 3 tygodnie na jednym oku mamy około 70 rzęs naturalnych, które nie mają doklejonych sztucznych rzęs. Jest to liczba, która tyczy się jednego oka, także musimy pomnożyć to x2! 140 rzęs do wyklejenia podczas uzupełnienia. Okej, ale na jaką ilość wszystkich naturalnych? Tutaj przedział na jedno oko to od 120 to 250 rzęs. Czyli po trzech tygodniach uzupełniamy ponad połowę aplikacji. Dlaczego połowę? Zapraszam niżej.

Co zaliczane jest do zabiegu uzupełnienia rzęs?

Podczas wizyty uzupełnienia rzęs, nie dostajecie jedynie nowych rzęs sztucznych doklejonych do młodziutkich rzęs naturalnych. Zabieg składa się z kilku czynności wpływających na aplikację i zdrowie klientki.

  • Oczyszczenie – Dokładnie przeprowadzony zabieg higienizacji oczu. Mycie specjalnym płynem do rzęs przedłużanych za pomocą szczoteczki. Starannie zaaplikowanie piany myjącej między wszystkie rzęsy i na brzeg powieki. Przygotowanie oczu poprzez odkwaszenie rzęs naturalnych, by poprawić wiązanie kleju.
  • Analiza stanu oka – sprawdzenie ewentualnych zmian, ewentualne wskazówki dotyczące dbania o rzęsy sztuczne czy higienę oka w domu.
  • Odrosty- każda stylistka wie, że z uzupełnieniem wiążę się również ściągnięcie rzęs, które odrosły podczas noszenia aplikacji. Czasami ich ilość jest tak wielka, że zajmuje to nawet 40 minut zabiegu. Ważne, by robić to delikatnie, bez wyrywania rzęs i z zapewnieniem maksymalnego komfortu klientce.
  • Uzupełnienie – po tak przygotowanych rzęsach jesteśmy gotowe do przeprowadzenia zabiegu uzupełnienia stylizacji rzęs.

przedłużane rzęsyprzedłużanie rzęsstylizacja rzęsuzupełnienie rzęswypadanie rzęszabieg uzupełnienia rzęs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *