7 prostych kroków, które uszczęśliwią Twoją Stylistkę Rzęs!

❤️

1. Nie spóźniaj się. Zazwyczaj stylistka ma przeznaczony czas na Ciebie i może nie wyrobić się z pełną aplikacją jeśli urwiesz z czasu chociażby 20 minut.


2. Przyjdź na aplikację rzęs / uzupełnienie bez makijażu oczu. Ułatwi i przyspieszy to aplikację. Warto zadbać o higienę oczu, do dentysty też z brudnymi zębami nie chodzimy.


3. Ogranicz kosmetyki wokół oczu do minimum. O tuszu do rzęs zapomnij, że w ogóle kiedykolwiek istniał. Eyeliner również. Jeśli tylko możesz to nie nakładaj nic. Malowanie oczu przy przedłużanych rzęsach może negatywnie wpłynąć na wiązanie kleju i stylizacja będzie mniej trwała.


4. Myj rzęsy płynem do higieny intymnej i opuszkami palców. Następnie spłucz wodą i taki zabieg powtarzaj CODZIENNIE (wstrzymaj się z myciem do 48 godzin od ostatniego założenia rzęs). Uwierz mi, Twoja Stylistka na pewno to doceni!


5. Skorzystaj z toalety przed zabiegiem. Stylistka nie będzie musiała się odrywać od pracy, a zabieg przebiegnie szybciej.


6. Postaraj się o spokój dla samej siebie jak i Twojej stylistki. Wycisz telefon oraz nie zabieraj osób towarzyszących. To ma być czas relaksu dla Ciebie. Dzwoniący telefon bardzo dekoncentruje.


7. Stylistka to tez człowiek, najlepsza nagroda za ostatnie godziny pracy nad Tobą to dobre słowo o efekcie końcowym.

.
PS. Jeśli, któryś z powyższych kroków nie poskutkuje, daje rabat 50% na aplikacje w Montowni Rzęs.

🤭

lashartlashartistlashesprzedłużane rzęsystylistka rzęsstylizacja rzęsstylizacjarzes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *